Курсна листа за 30. октобар

Званични средњи курс: 117,5271

КУРСНА ЛИСТА БР.209
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 30.10.2019. ГОДИНЕ

 

 

 

број коментара 0 Пошаљи коментар