Курсна листа за 3. октобар

Званични средњи курс: 117,5102

КУРСНА ЛИСТА БР.190
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 03.10.2019. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 Пошаљи коментар